Friday, 29 Mar 24, 4:57 AM
Welcome Vizitator | RSS
Main | Discuti Libere - HeLL-ZoNe Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Blondu, TacTical  
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » Discuti Libere (HeLL-ZoNe.Retry.Ro)
Discuti Libere
TacTicalDate: Sunday, 21 Dec 08, 8:06 PM | Message # 1
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
Tot ce ati rece prin cap poti posta aici tongue


 
CeZaRyDate: Monday, 22 Dec 08, 12:48 PM | Message # 2
Private
Group: Membru
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
rece:-?

:)) bv pe site:*


Dute Tare Vin`o Lent Pt Mine Nai Talent :)
 
TacTicalDate: Monday, 22 Dec 08, 4:32 PM | Message # 3
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
Ms man si Blondu a contribuit la site mai mult k mn


 
CeZaRyDate: Tuesday, 23 Dec 08, 3:01 AM | Message # 4
Private
Group: Membru
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
Am rezolvat problema cu numele

connect hell-zone3.no-ip.biz si astept si o sectiune si pt sv meu dak se poate ms :* happy


Dute Tare Vin`o Lent Pt Mine Nai Talent :)
 
lex_082000Date: Monday, 23 Feb 09, 3:05 AM | Message # 5
Private
Group: Membru
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
sal baieti...uite tocmai am descoperit serverul si vreau sa stiu de la inceput cat de seriosi sunteti....am fost pe N'servere si admin si simplu player am investit timp si mi-am facut preteni sa ma trezesc ca ownerii sunt pusti de 14-17 ani(nu ca as avea ceva cu varsta) care se purtau ca niste copii....ajungand sa renunt...ban-uri aiurea etc...si daca sunteti ''OK'' am sa joc cu cea mai mare placere....bft all
 
TacTicalDate: Monday, 23 Feb 09, 3:51 AM | Message # 6
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
Stai linistit k aici nus pusti de 14-15 ani da am enervat ala zod si poti juca linistit o sa vezi ce comunitate sunt aici bft an continuare


 
lex_082000Date: Monday, 23 Feb 09, 4:15 AM | Message # 7
Private
Group: Membru
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
da am vazut io ceva..zicea el ca ramaneti fara admin etc...nu stiam care cum sunteti admini owneri etc....apropo am ajuns pe locul 9 in seara asta...au jucat baietii numai pe snow:)) stateam si ma intrebam...cat dureaza pana spune unu lex08 codat:)))) oricum...mi-e somn sa mai stau...ne auzim si maine;)
 
SpaWnDate: Thursday, 26 Feb 09, 1:03 PM | Message # 8
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
Sal lex_082000 aici se bazeaza pe respect. Aici nu sunt pusti exact cum a zis mai sus TacTical suntem BARBATI CUM SAR ZICE :))) dar uite ca mai sunt unele persoane care ajungem la o varsta si ne place sa fim tot copi si sa jucam CSTRIKE. Bine ai venit bafta la fraguri si sper sa fim bucurosi ca te avem pintre noi.

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
PhrownsuDate: Thursday, 26 Feb 09, 3:36 PM | Message # 9
Sergeant
Group: Membru
Messages: 27
Reputation: 0
Status: Offline
Spawn nush ce barbat esti tu ca ai inteligenta de copil....Intrebare de examen...o persoana nu da hs...o persoana are lag 5,6 cel mai mic de pe server, o persoana are sunet...ce e aceea persoana?

Raspuns... dupa mintea ta codat...invata sa joci


Don't hate me 'cause i'm better than u
 
TacTicalDate: Thursday, 26 Feb 09, 4:18 PM | Message # 10
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
ce antrebare ai pus tut nici io nush sa raspund pe viitor nu se ma da ban fara poze


 
cyobyDate: Friday, 27 Feb 09, 12:33 PM | Message # 11
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
tare situ si forumu bravo tactical:D

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
SpaWnDate: Saturday, 28 Feb 09, 1:59 AM | Message # 12
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
Phrownsu esti tare comic eram sa pic pe jos. In fine tino tot asa si sunt cu ochi pe tine man sa nu crezi ca te scap din ochi =))). Si eu totusi daca nai opservat sunt de viata si glumet daca ai probleme cu intrebarile consulteazati doctori. Mie mia placut sv si forumul si tot tocmai daia m-am oprit aici mai ales ca TacTical este un baiat mare de aceeasi varsta cu mine baga la cap Phrownsu asa si stie sa fie respectat si noi al respectam pe el asa ca nu va faceti de cap ca nu tine. Bafta fetelor la fraguri :)

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
drutyk2oo3Date: Saturday, 28 Feb 09, 8:53 AM | Message # 13
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 3
Reputation: 0
Status: Offline
lool..Care din voi e barbat mah..ce varste avetzi....Si inca un lucru Phrownsu nu joaca cu cod..dar asta nu va opreste sa ii facetzi d fiecare data poze..Oricum E frumos Serveru Si Forumul...have a nice day guys

aNz - [Snike]
 
PhrownsuDate: Saturday, 28 Feb 09, 1:24 PM | Message # 14
Sergeant
Group: Membru
Messages: 27
Reputation: 0
Status: Offline
Oricum numai simt nevoia sa ma cert cu toti "playerii" sa invete sa'si tina banu in buzunar daca a ajuns sa capete aceasta comanda.. sa invete comanda ss si poate sa stea cu ochii pe mine de akm si pana la pulivara ( nu cred ca e cuv obscen)
te tot lauzi ca miai facut 10 demouri...cand le vdm si noi ?? bine am vazut ca intrebai pe server cum se vizioneaza:)) deci creca nici Record demo nu stii sa dai...oricum Spawn abia astept sa apara asa ceva pe forum sa ma prapadesc de ras...Pana atunci imi place serveru si comunitatea (mica exceptie ^ se stie) snike ramane cel mai true ... si oricum imi place promptitudinea de a rezolva probleme si nivelul de devotament facand abstractie la alte servere care pe owneri si admini ii doare in ****

Peace Out


Don't hate me 'cause i'm better than u
 
cyobyDate: Saturday, 28 Feb 09, 1:30 PM | Message # 15
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
joaca bine baiatu nai ce zice bv lui bafta man

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » Discuti Libere (HeLL-ZoNe.Retry.Ro)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

TacTical - Powered by uCoz © 2009