Saturday, 20 Apr 24, 2:46 PM
Welcome Vizitator | RSS
Main | Rank & Top - HeLL-ZoNe Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Blondu, TacTical  
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » Rank & Top (HeLL-ZoNe.Retry.Ro)
Rank & Top
TacTicalDate: Saturday, 21 Feb 09, 1:34 PM | Message # 1
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
Rank-ul si Top rezolvat sa nu mai va aud k nu merge

Enjoy



 
EdytzaDate: Saturday, 21 Feb 09, 2:38 PM | Message # 2
Moderator
Group: Moderatori
Messages: 27
Reputation: 0
Status: Offline
mai am cateva sugestii legate de server : D sa ma cauti pe mess sau da pm sa dau de tine

 
AlinuDate: Saturday, 21 Feb 09, 4:36 PM | Message # 3
Moderator
Group: Moderatori
Messages: 10
Reputation: 0
Status: Offline
In sfarsit l-ai refacut!!!:D

LiVe life To ThE FullEsT

SpuNe Nu DroGuriloR!!!

 
EdytzaDate: Sunday, 22 Feb 09, 2:13 AM | Message # 4
Moderator
Group: Moderatori
Messages: 27
Reputation: 0
Status: Offline
TacTical, fii atent..sa faci sa mearga aplicate tatuajele..logo elea pe perete.ca apare default,ala cu portocaliu`ala naspa.Stii tu ce zic.Si mai e un plugin tare pt admini e folositor rau.Liniile elea cand stai spectator.Ne usureaza munca si mai mult.Daca se uita dupa linii clar e codat.Nu mai stai nici de poze nici cu blind(care e nefolositor de cele mai multe ori,pt ca se poate seta codu`sa ia flash/blind etc).Si daca ii mai pui si radio cevaaa..listen sa asculte astia..iese vis:X acuma vezi si tu io ti-am dat cateva idei:)))) hai somnic pufos mai joc putin ca ma chinui sa tin serveru`full:)))

 
TacTicalDate: Sunday, 22 Feb 09, 4:56 PM | Message # 5
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
da stiu ce zici dar dak pun radio pe sv face lag cu pluginu ala cu lini pare ceva normal sa vad ce pot face


 
AlinuDate: Sunday, 22 Feb 09, 7:11 PM | Message # 6
Moderator
Group: Moderatori
Messages: 10
Reputation: 0
Status: Offline
Ala cu linii e spec esp si nu e bun tactical credema e nasol lasa asa cum este.

LiVe life To ThE FullEsT

SpuNe Nu DroGuriloR!!!

 
TacTicalDate: Sunday, 22 Feb 09, 8:55 PM | Message # 7
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
mda..


 
EdytzaDate: Sunday, 22 Feb 09, 8:59 PM | Message # 8
Moderator
Group: Moderatori
Messages: 27
Reputation: 0
Status: Offline
Pluginu`ala cu liniile e chiar marfa ba.Si e atat de micut si de inofensiv..nush`ce efecte negative poti sa ii gasesti la pluginu`asta.nu afecteaza cu nimic calitatea buna a jocului.aia e parerea ta ca nu e bun.te scuteste de multa multa munca.si cum sunt eu de am probleme cu internetu adeseori.si imi da eroare cand iau pozele pe mess..GANDESTE-TE PUTIN!!stau pe el..se uita dupa linii.clarrr.BAN nu stai la discutii.eventual amx_banss unde are si poza si situ unde poate posta.Bafta!

 
PhrownsuDate: Thursday, 26 Feb 09, 3:47 PM | Message # 9
Sergeant
Group: Membru
Messages: 27
Reputation: 0
Status: Offline
ma bag si eu pe aici ... la efecte negative sa ne gandim...daca omul joaca la sunet si il urmareste prin perete nu exact pe linie da aproape tu crezi ca are cod si ban...FARA SS...si daca omu nu avea nik ai dat un ban degeaba...bine serveru vostru da eu ma implic in orice comunitate in care petrec timp atunci cand nu am ban

Don't hate me 'cause i'm better than u
 
SpaWnDate: Thursday, 26 Feb 09, 11:58 PM | Message # 10
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
Phrownsu inca nici slot nu ai bine ai venit! Ati multumim ca ti-ai dat cu parerea dar daca ai sunet nu poti urmari Playery prin perete si sa sti si unde este capu la jucator si deja sa traci si ai dai deja hed. Scuze asa ceva nu am mai auzit si nu voi vedea decat la codati in rest...nu cred. Multumim pentru sfaturile tale incerc si eu din rasputeri sa aud pasi si sa urmaresc prin perete dar am multi ani de CS asa ca nici o data =))))) pafta cu codul

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
AlinuDate: Friday, 27 Feb 09, 4:18 AM | Message # 11
Moderator
Group: Moderatori
Messages: 10
Reputation: 0
Status: Offline
Daca tot va certati pe seama cheaturilor tactical pune si tu sxe injected sau hlguard si gata tot atata linii si alea prostii de pluginuri.

LiVe life To ThE FullEsT

SpuNe Nu DroGuriloR!!!

 
PhrownsuDate: Thursday, 05 Mar 09, 1:53 PM | Message # 12
Sergeant
Group: Membru
Messages: 27
Reputation: 0
Status: Offline
Uite ideea...bine spawn tu vii doar cu reprosuri si te lauzi ca joci cs de 10000 B.C... da nu se reflecta deloc in jocul tau .. nu vreau sa zic ca esti praf (adica evidentu) . dar am vazut ca nu am cum sa ajung la un acord cu tine.. La mine mere vorba fii om cu mine ca sa fiu om cu tine... cum nu am primit nici macar o farama de respect in schimbul a cat am acordat din partea mea ai ignore si la revedere...raspund doar la acuzatii cu dovada de akm in colo...

A da P.S. numai juca la boxe si poate chiar o sa auzi pasii la oameni..ca nu zboara ca sa nu'i auzi..


Don't hate me 'cause i'm better than u
 
cyobyDate: Thursday, 05 Mar 09, 3:01 PM | Message # 13
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
e praf frate!!

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
drutykDate: Thursday, 05 Mar 09, 5:12 PM | Message # 14
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Cyoaby numai face comanetarii aiurea...

aNz - [Snike]

 
SpaWnDate: Thursday, 05 Mar 09, 6:04 PM | Message # 15
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
:)) nu a avut si el ce sa zica :)))=)) si Phrownsu te las in voia ta acolo si in durerea ta de bun ce esti :))

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » Rank & Top (HeLL-ZoNe.Retry.Ro)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

TacTical - Powered by uCoz © 2009