Thursday, 18 Apr 24, 8:49 PM
Welcome Vizitator | RSS
Main | CIne nu tine 2 redirecte, zboara ! - HeLL-ZoNe Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Blondu, TacTical  
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » CIne nu tine 2 redirecte, zboara ! (HeLL-ZoNe.Retry.Ro)
CIne nu tine 2 redirecte, zboara !
TacTicalDate: Friday, 10 Apr 09, 5:18 PM | Message # 1
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
Prin urmare, toti admini si cei cu slot sunt obligati sa tina cel putin 2 REDIRECTURI, pentru a nu avea probleme cu lipsa playerilor pe server.Este in beneficiul tuturor, daca avem playeri on.

Link Redirect :Download

Alti tine cate 20 deschise si alti deloc nu mi se pare corect nu cer sa tineti 20 macar 2 e de ajuns.
SPER CA MAM FACUT ANTELES

Enjoy



 
SpaWnDate: Friday, 10 Apr 09, 11:40 PM | Message # 2
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
man eu nici nu mai are rost sa asti spun ca tin pe toate 10:)))

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Saturday, 11 Apr 09, 4:05 PM | Message # 3
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
nu i crede ma ca nu tine nuimeni ...:D spawn tione daca zic ei ca tin de ce serverul e 3 vs 3:)))) :))))tare gggg :) eu nu pot sa tin mai multe de 10 ca vreu sa joc si eu:))

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
SpaWnDate: Sunday, 12 Apr 09, 2:16 AM | Message # 4
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
ba cyoby eu cu silviu vb mereu pe mess si daca silviu ami zice sa fac o poza la redirecte fac si scrie de cate ore le am deschise asa ca taci daca nu sti eu si noaptea las cat PC meu este aprins redirectele sta deschise la mine si daca nu joc cu atat mai bine ca sunt toate deschise.

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Monday, 13 Apr 09, 8:40 AM | Message # 5
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
nam zisde tine grasule:)
v de alti


Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » CIne nu tine 2 redirecte, zboara ! (HeLL-ZoNe.Retry.Ro)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

TacTical - Powered by uCoz © 2009