Saturday, 20 Apr 24, 1:55 PM
Welcome Vizitator | RSS
Main | Jucatori cooptati in clanul ReTrY|Hz - HeLL-ZoNe Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Blondu, TacTical  
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » Jucatori cooptati in clanul ReTrY|Hz
Jucatori cooptati in clanul ReTrY|Hz
AlinuDate: Wednesday, 04 Mar 09, 2:44 AM | Message # 1
Moderator
Group: Moderatori
Messages: 10
Reputation: 0
Status: Offline
ReTrY|Hz.cL*Tactical
ReTrY|Hz.cL*Al!Nu
ReTrY|Hz.cL*Dunham
ReTrY|Hz.cL*Spawn
ReTrY|Hz.cL*Sp3edToUch*


LiVe life To ThE FullEsT

SpuNe Nu DroGuriloR!!!

 
cyobyDate: Wednesday, 04 Mar 09, 11:19 AM | Message # 2
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
primeste-ma si pe mine frate:D

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
SpaWnDate: Saturday, 07 Mar 09, 4:14 AM | Message # 3
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
eeeeee.... sunt si eu frate in clan in sfarsit. Daca e vrun game urgent care trebuie sal joc ami dati un bip pe numarul......lasa mai bine va dau id de mess si acolo va dau numaru de telefon id meu de mess este aalecool IMORTAL SpaWn . NICI O DATA NU MOR si acum sunt in top. Cand stau mult sa joc intru in top dar in general stau si am grija de server ca ami place toata lumea sa fie fericita. BV. la cei in clasn :D

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Saturday, 07 Mar 09, 12:06 PM | Message # 4
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
Man da pe mine mai uitat???

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
IonutDate: Saturday, 07 Mar 09, 8:46 PM | Message # 5
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 23
Reputation: 0
Status: Offline
pe mine nu ma iei???:(:(
 
SpaWnDate: Sunday, 08 Mar 09, 3:42 AM | Message # 6
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
Ba baeti faceti cere frumos si fiti BUNI. Si cyoby nu mai comenta pe server ce trebuie sa fac eu si restu adminilor ca noi suntem vechi si PE NOI TREBUIE SA NE ASCULTI. Intro zi eram nervos ca era si TacTical pe server si vro inca 4 si toti playeri ami dadea buz ca vor sa joace dar nu le merge le da eroare. Tactical sterge harta aia te rog ca nu e prima oara si buzila aia la fel nu le merge la toti. In felu asta nu populam servarul si eu chiar sa fie popula. Daca am zis ceva gresit scuze dar sunt beat acuma am baut si eu vro 20 beri si nu ma opresc si silviule poate dam o bauta belea vin pe la tine ;)

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Sunday, 08 Mar 09, 12:17 PM | Message # 7
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
vb frumos si vezati de jocu tau ........!!!!eu ti-am zis ce e bine nu e ce e rau e bine sa chimbi harata din 2 in 2 min sa dai la vot tot din 2 in 2 min???asa ca rog eu data viitoare cand vrei sa zici ceva ....

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
SpaWnDate: Sunday, 08 Mar 09, 2:30 PM | Message # 8
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
Ba copile tu chiar nu ai ce face? NU AI PRIMIT BINE SLOT SI COMENTEZI. Nu vezi ca nu esti bun de nimic. Puneti dracu intyrebarea de ce dadeam la vot asa des si schimbam hartile BUT si treaba e ca vi tu cu argumente aici sa te afli si tu intreaba. SCRIE CLAR IN REGULAMENT. CEI CARE AU SLOT SAU UN ADMIN MAI MIC TREBUIE SA ASCULTE PE CEI MARI. Asa ca eu te-am rugat sa ati ti gura si inveti ce facem noi si poate ati dai si seama dc. cate o data noi admini schimbam hartile asa des mai ales cand este AWP_bycastor sau alte harti infecte. Intreabal si pe TacTical ca am intrat o data si am schimbat imediat harta nici nu stiam cine joaca de cand joaca si toti stiuau dc am schimbato asa ca taci si invata

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Sunday, 08 Mar 09, 2:39 PM | Message # 9
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
alo vb frumos muschetarule eu nu ascult de mama da pai sa ascult de tine!!:)))

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
SpaWnDate: Sunday, 08 Mar 09, 3:00 PM | Message # 10
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
:)) ok fa cum vrei si ce vrei tu

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » Jucatori cooptati in clanul ReTrY|Hz
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

TacTical - Powered by uCoz © 2009