Saturday, 20 Apr 24, 4:18 AM
Welcome Vizitator | RSS
Main | Cereri Unban - Page 3 - HeLL-ZoNe Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Blondu, TacTical  
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » Cereri Unban (HeLL-ZoNe.Retry.Ro)
Cereri Unban
uniqDate: Tuesday, 03 Mar 09, 11:57 PM | Message # 31
Private
Group: Membru
Messages: 12
Reputation: 0
Status: Offline
ms

cs cs cs cs
 
cipry13Date: Wednesday, 04 Mar 09, 10:08 PM | Message # 32
Private
Group: Membru
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
NICK: CiPrY13

ORA: 21:00

ADMIN : [anz] - Snike sau asa cv

MOTIV :harta era fy_buzzkill si playerii tot ziceau ca am cod...am iesit de pe sv...adik mi-o picat netu..si cand am intrat iar : Kicked : " Banat permanent "

IP 89.123.245.201

Si ink ceva ....adminul e neserios ...trebuia sa-mi faca poze :(


CiPrY13

Message edited by cipry13 - Wednesday, 04 Mar 09, 10:09 PM
 
TacTicalDate: Wednesday, 04 Mar 09, 10:30 PM | Message # 33
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
tia facut poze ceva dak nu tia facut vezi k tia dat banss cauta an cstrike poza


 
drutykDate: Thursday, 05 Mar 09, 9:05 AM | Message # 34
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
cine sufera d admin mah..in pastele tau d draq mic.....??
 
RiscKDate: Thursday, 05 Mar 09, 2:19 PM | Message # 35
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
:))) arde-i dane`rupe-le fashu`:)))
 
SpaWnDate: Sunday, 08 Mar 09, 3:48 AM | Message # 36
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
Pozele si banu va fi scos dar treaba cea mare este ca a trecut prea mult timp ca sa mai afijezi pozele tale infecte si modificate. Treaba este ca cum asa chiar cand trebuia sa dai pozele tia pikat netu :))) =))). Si la mine cand ami va face cineva poze sa stiti de acuma ca o sa ami pice netu =)) glumeam ca nici o data nu am jucat codat si nici nu voi juca dupa cum se vede nu prea ami pasa fragurile ci serverul

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
iepurasDate: Wednesday, 11 Mar 09, 10:26 PM | Message # 37
Private
Group: Membru
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Am primit ban pe nick-ul de Iepuras la ora 21:20. Poze nu au fost facute iar motivul a fost pt speed . La momentul respectiv admin pe servar era Spawn.
Vreau sa precizez ca am mai fost verificat de admini si niciodata nu am avut cod. Nu il invinui pe spawn dar cred ca Nek la influentat in luarea deciziei.
 
SpaWnDate: Thursday, 12 Mar 09, 1:29 AM | Message # 38
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
Iepuras BAN SCOS nu ai coduri joci corect dar daca te mai prind ca mai ai speed ati dau ban permanent. Si eram nervos ca nu era nici un admin pe server si incepe uniq si cativa playery care ai am in lista mea FRATE INTRA PE SERVAR CA nea terminat astia cu aim,wall speed. Deci erati foarte multi care nu jucati corect in momentu ala si la ora care ai precizat mai sus. Man joaca corect ca playery sa poata intra si sa joace fara codurii si aici intra si speed.

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Thursday, 12 Mar 09, 9:20 AM | Message # 39
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
asa e el ma invidios pe cei care stiu sa joce cs:))))

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
iepurasDate: Thursday, 12 Mar 09, 12:19 PM | Message # 40
Private
Group: Membru
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Nu am avut nicio secunda cod.Era unul E.Bunny care era full de coade poate de asta s-a facut confuzie.Altfel nu imi pot explica cum ceilalti jucatori puteau sa creda ca am speed.
 
SpaWnDate: Thursday, 12 Mar 09, 1:26 PM | Message # 41
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
Iepuras eu nu am fost acolo pe SV. Eu nustiu cine avea coduri eu am intrat si m-am uitat la toti care aveau coade si erau 2. Leam dat banss si lu unu ban permanent ca avea sped si a sarit Nek si cu unca doi ca aveai si tu speed poate era de la lag ca asa se intampla cand e lag zici ca ai speed. Banu a fost scos si poti juca. Si cyoby tie nimeni nu ti-a cerut parerea si nimeni nu te-a bagat in seama.Tu nu ai dreptu de a comenta. Teai trezit si tu si zici si tu sa te afli intreaba sau sa fi bagat in seama. Ma enervezi rau citeste regulile de forum. TacTical daca asi fi in locu tau cine ar vrea admin eu leas da niste teste la astia sa vad daca stiu ceva de reguli. :)))

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Thursday, 12 Mar 09, 2:51 PM | Message # 42
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
ia un cerc !!!!

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
TacTicalDate: Thursday, 12 Mar 09, 2:53 PM | Message # 43
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
deci cei cu lag sa citeasca regulamentu anaiante sa posteze zice clar
Quote
Cei cu lag mare vor fi avertizati si daca nu vor remedia problema vor primi kick,iar daca insista sa le logheze BAN pe 1 ora.



 
NeKDate: Thursday, 12 Mar 09, 3:16 PM | Message # 44
Private
Group: Membru
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
iepuras vrei sa zici ca nui asa sau c?, ai avut dar l-ai scos
hai sa nu facem offtopic te-am vazut ca ai.
daca nu aveai ii mai ziceam lu spawn hai sa fim seriosi, au fost
multi care te-au vazut ca ai.
 
iepurasDate: Thursday, 12 Mar 09, 9:09 PM | Message # 45
Private
Group: Membru
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Am primit din nou ban fara sa imi fie facute poze.Ora la care am primit ban este in jur de 20:00.Nu stiu de la ce admin am primit ban ca erau pe servar si spawn si antrax.motivul pt care am primit ban este ca aveam un scor de 20-0 si au crezut ca asa ceva nu este posibil decat cu cod.Ar trebui sa analizati bine inainte de a da ban.
 
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » Cereri Unban (HeLL-ZoNe.Retry.Ro)
Search:

TacTical - Powered by uCoz © 2009