Friday, 19 Apr 24, 9:43 PM
Welcome Vizitator | RSS
Main | IMI DAU DEMISIA - HeLL-ZoNe Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Blondu, TacTical  
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » IMI DAU DEMISIA (IMI DAU DEMISIA)
IMI DAU DEMISIA
IonutDate: Monday, 13 Apr 09, 4:04 PM | Message # 1
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 23
Reputation: 0
Status: Offline
TACTICAL vreau sami scoti adminu deoarece nu mai vreau sa adminez pe sv vostru pt ca miam gasit un sv unde pot sa adminez si ma inteleg bn si cu ceilalti admini....
ma papapa.
 
cyobyDate: Monday, 13 Apr 09, 4:07 PM | Message # 2
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
ce ai ma de ce??:O:O:O:O:O:O

Added (13 Apr 09, 4:07 Pm)
---------------------------------------------
ti-a facut cineva ceva sau ce?


Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
SpaWnDate: Monday, 13 Apr 09, 11:49 PM | Message # 3
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
ba frate daca vezi ca nu sunt playery aici gata va tirati unu cate unu.Pai eu pot sa am admin pe multe SV dar raman pe asta si va veni timpul sa fie la fel ca la inceput ba nam vazut asa oameni. In fine bafta.

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Tuesday, 14 Apr 09, 12:16 PM | Message # 4
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
i iau eu locu:)))))))))ma abonez:)))))))))

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
IonutDate: Tuesday, 14 Apr 09, 12:43 PM | Message # 5
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 23
Reputation: 0
Status: Offline
:))))))))))) BA AM GLUMIT:))) CUM SA RENUNT SA HELL...AM FACUT TOPIC DE PLICTISEALA CAND SV NU MERGEA....SI INCA TIN TOATE REDIRECTURILE DESCHISE:)))) VAM PRINS....CUM SA RENUNT LA CEL MAI BUN SV.....

cscscscs

 
cyobyDate: Tuesday, 14 Apr 09, 6:19 PM | Message # 6
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
vezi cum te-am prins
:)))))))))))))))))))))00000si eu glumeam:*:*:*


Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
IonutDate: Tuesday, 14 Apr 09, 8:09 PM | Message # 7
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 23
Reputation: 0
Status: Offline
nu las eu sv prada codatilor:>:>
 
TacTicalDate: Wednesday, 15 Apr 09, 0:40 AM | Message # 8
Administrator
Group: Administratori
Messages: 166
Reputation: 4
Status: Offline
ha ce tare esti ionut vorba lu spawn ai vazut k de la un timp e sv cam gol fugiti pe alt sv io nu va zic sa jucati numai pe asta k nu va obliga nimeni dar timeti redirecti k ati vazut dak tineti redirecti cum se face full totul depinde de voi dak ar tine toti admini care 2 redirecti nu 10 sau 5 macar 2 sa vezi k se aduna lumea


 
IonutDate: Wednesday, 15 Apr 09, 9:13 AM | Message # 9
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 23
Reputation: 0
Status: Offline
man eu cat megre calculatoru intro zi toate cele 10 redirecturi merg aprinse...si ori cum cat de putini playeri ar fi eu nu renunt la admin:P
 
cyobyDate: Wednesday, 15 Apr 09, 10:14 AM | Message # 10
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
tre sa i da-m un buchetel de flori ca nu renunta nu renunta la tara si popor cu scutu in fata si arma la brau:))))))

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
SpaWnDate: Wednesday, 15 Apr 09, 12:45 PM | Message # 11
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 75
Reputation: 0
Status: Offline
ami luase inima la trapa :)))) bv speed ai mai facut si tu un pik forumul sa fie mai bine ca nici aici nu mai zice nimeni nimica.Deci am ramas dunham, Spedd, cyoby, antrax , SpaWn, si atatia sa vedem cand va fi sv la fel ca inainte sa vedeti ce se va intoarce toti admini cu pretenti si noi ne chinuim sa aducem playery pe sv si aia in pix ai doare vin numai atunci cand este full Deci nui frumos din partea lor.Si baeti mai fac controale cu redirectele cine nare redirectele aprinse scazut lvl. Hai baeti sa nu fim rai tineti redirectele alea sa aducem SV la viata. BFT

Va lovesc bine bine....HED shute.....SpaWn e pintre voi
 
cyobyDate: Wednesday, 15 Apr 09, 4:08 PM | Message # 12
Lieutenant
Group: Membru
Messages: 49
Reputation: -1
Status: Offline
nai sanse mi-am luat ban pe 13 server de cs ca am dat reclama:))))))))si serferul e inchis aut eu wa iti platesc eu netu .....daxca nu il ai platit de e inchis serverul .....bft la cocalari care nu intra pe server sa le sparg oute de ciocolata in bot:))))))))))))))))))

Baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, nu ma duc la discoteca. Dar si cand ies din puscarie....
 
dunhamDate: Wednesday, 15 Apr 09, 5:09 PM | Message # 13
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 11
Reputation: 0
Status: Offline
cum man sa ti redirecte knd sv este deschis eu le tin 24 pe zi 7 zile pe saptamana nono stop......da sv se incide noaptea si knd ma trezesc dimineata vad k erori pe monitor de la sv.. si knd ma uit sv este inchis pana nu o sa fie sv nono stop nu o sa facem nimik cel putin asa cred....bafta:*

pac pac pac


fara coduri
 
IonutDate: Wednesday, 15 Apr 09, 5:39 PM | Message # 14
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 23
Reputation: 0
Status: Offline
in privinta asta ai dreptate dunh.....

cscscs

Added (15 Apr 09, 5:38 Pm)
---------------------------------------------
MAN DACA SE POATE TIN EU SV....DAR NU GARANTEZ CA O SA MEARGA NON STOP O SA MAI AIBA SI CATEVA INCHIDERI DIN CAUZA NETULUI MEU PUSCAT....DAR CAT O SA MEARGA NETU EU POT TINE SV....SA TE GANDESTI:>

Added (15 Apr 09, 5:39 Pm)
---------------------------------------------
DUPA CUM STIU EU NETU MEU CADE DE 2-3 ORI PE ZI....DACA VREI GANDESTETE...

CSCSCS

fara coduri....curat!!!

 
dunhamDate: Wednesday, 15 Apr 09, 5:59 PM | Message # 15
Admin (HeLL-ZoNe)
Group: Admin
Messages: 11
Reputation: 0
Status: Offline
speed netu tau nu este bun...pt k u ai uplodu 56 kb si k sa nu fie lag trebuie sa ai cel putin 512 kb uplod.....asa k nu o sa mearga...clicknet am si eu si este de tot kktu......

fara coduri
 
HeLL-ZoNe Forum » .:: Forum ::.. » HeLL-ZoNe.Retry.Ro » IMI DAU DEMISIA (IMI DAU DEMISIA)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

TacTical - Powered by uCoz © 2009